Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

poniedziałek, 07 czerwca 2010 16:35

Cho pogoda w Dniu Dziecka nie dopisaa, dzieci w naszej szkole swj dzie spdziy w wesoej atmosferze. Nie mogy narzeka na nud, poniewa doroli (nauczyciele i rodzice) zorganizowali dla nich wiele atrakcji. Miay okazj uczestniczy w rnego rodzaju konkursach i zabawach: plastycznych, komputerowych, zrcznociowych, sportowych. W konkursie wiedzy oglnej klas IV- VI zwyciya Patrycja Skalniak z klasy VI.Odbyo si te rozdanie dyplomw za Konkurs Matematyczny ?Kangur?, w ktrym najwysz w szkol lokat zdobya Anita Skalniak (kl.VI).

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa