Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

Bajkowe spotkania
niedziela, 30 maja 2010 13:10

13 maja 2010 roku w Miejsko- Gminnym Orodku Kultury w Muszynie odbyo si spotkanie dzieci z gminnych szk. Gospodarzami byy panie z Biblioteki Publicznej w Muszynie, ktre wcieliy si w bohaterw bajki ?O rybaku i zotej rybce Uczestnicy balu byli przebrani za postaci bajkowe. Mona byo spotka Calineczk, Sindbada, Zot Rybk, Drakul, Kopciuszka i wiele innych. Nagrod za najciekawszy strj w naszej grupie otrzyma Filip Tokarzyk jako ?Pyza na polskich drkach?. Dzieci z naszej szkoy zaprezentoway rwnie przedstawienie pt. ? Szkoda babci?. W czasie balu odbyo si rozstrzygnicie gminnego konkursu literackiego ?Ja i mj wiat?, w ktrym II miejsce zdobya uczennica naszej szkoy Ania Skalniak (klasa IV). Gratulujemy!!!

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa