Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

Akademia z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 maja
środa, 05 maja 2010 14:13

04.05.2010r w naszej szkole odbya si uroczysta akademia z okazji 219 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy V i VI przedstawili inscenizacj, dziki ktrej uczniowie klas modszych dowiedzieli si, e Konstytucja 3 Maja bya pierwsz w Europie, a drug na wiecie ustaw, ktra regulowaa podstawowe problemy spoeczno-polityczne, prawa i obowizki obywateli i pastwa oraz bya wyrazem nadziei Polakw na wzmocnienie Polski osabionej po I rozbiorze. Nastpnie jedna z uczennic odczytaa najwaniejsze zaoenia Konstytucji, a na zakoczenie odby si krtki konkurs, podczas ktrego osoby prowadzce zadaway pytania zwizane z Konstytucj 3 Maja.

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa