Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

Zabawa Andrzejkowa 2009
poniedziałek, 01 marca 2010 09:01

Dnia 25 listopada 2009 roku na zabaw andrzejkow do naszej Szkoy zostay zaproszone dzieci ze sowackich szk w Maym Lipniku i Sulinie. Zaproszone dzieci zaprezentoway ciekawy program artystyczny, skadajcy si z piosenek i tacw ludowych. Dzieci ze Szkoy w egiestowie zataczyy „krakowiaka”, taniec nowoczesny oraz zapieway piosenki w jzyku angielskim,
Wsplna zabawa, wrby andrzejowe, rywalizacje sportowe stworzyy dobry klimat do wzajemnego poznania si. Nie byo trudnoci w porozumiewaniu si z naszymi ssiadami zza Popradu. Dzieci za pomoc sw i gestw nawizay przyjanie. Wsplnie bardzo mio spdzilimy czas i mamy nadziej na kolejne tak udane spotkania.
 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa