Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

Bal w Przedszkolu
sobota, 14 lutego 2015 09:09

 

W sobot, 7 lutego do przedszkola zawitay ksiniczki oraz superbohaterowie. Przy dwikach muzyki, paaszujc smakoyki, przygotowane przez rodzicw brali oni udzia w wielu konkurencjach. Krlow balu zostaa Amelka Rusnak wygrywajc konkurencj w odczarowywanu abiego ksicia. Krlem balu zosta superbohater- spiderman Kacper Booz, ktry odnalaz najwicej ukrytych smoczych jaj. Mamom  udzieli si bajkowy nastrj i rwnie postanowiy si przebra.

Bardzo dzikujemy rodzicom za organizacj balu! Zabawa bya wspaniaa!                                       

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa