Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

Turnieje sportowe
środa, 11 lutego 2015 06:41

 

Walentynkowy Turniej Piki Siatkowej Par Mieszanych

W naszej szkole nie posiadamy sali gimnastycznej, gdzie moglibymy trenowa rne dyscypliny sportowe. Moemy korzysta z wielofunkcyjnego boiska sportowego,  ale jest to uzalenione od warunkw pogodowych.  Ale w myl zasady; „dla chccego- nic trudnego”  staramy si organizowa rne imprezy sportowe na miar naszych moliwoci.

Brak sali nie przeszkodzi  w zorganizowaniu Walentynkowego Turnieju Piki Siatkowej Par Mieszanych uczniw klas IV-VI. Do turnieju zgosio si 9 par, ktre dzielnie walczyy ze sob we wspaniaej przyjaznej atmosferze.

Ostatecznie na najwyszym miejscu podium stanli:               

Gabriela Polaska i Hubert Malanka

Tu za nimi uplasowali si;

Paulina Majerska i Miosz migowski

Na trzecim miejscu znaleli si:

Oliwia Malanka i Norbert Booz (zdjcia w galerii)

      

Walentynkowy Turniej Tenisa Stoowego Par Mieszanych

To kolejna dyscyplina, w ktrej uczniowie naszej szkoy mogli si zmierzy, tym razem w parach mieszanych.  Cieszy fakt, e nie brak chtnych z adnej klasy. W przygotowanie turnieju wczyli si sami uczniowie, ktrzy przygotowali stoy do tenisa stoowego, stanowiska sdziowskie, jak rwnie sdziowali poszczeglne mecze. Kolejn lekcj dla uczniw byo odpowiednie do tej dyscypliny sportowej kibicowanie, nie ywioowe lecz w ciszy, pozwalajce zawodnikom na koncentracj

w czasie meczu. Uczniowie- kibice zdali na pitk ten egzamin.

Na podium stanli:

I miejsce: Magorzata Barna i Albert Booz

II miejsce: Klaudia Wnk I Sebastian Lach

III miejsce: ucja Booz i Dariusz Maj (zdjcia w galerii)

GRATULACJE!!!        

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa