Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

piątek, 23 stycznia 2015 17:28

 

wito Babci i Dziadka to jedna z uroczystoci, ktra staa si tradycj. Naszej Szkoy i Przedszkola.

W tym roku ta mia uroczysto odbya si 21 stycznia 2015 r. Aby podziwia wystpy swoich kochanych wnukw zaproszonych bab i dziadkw przybyo okoo  90.  Zebranych Seniorw i wszystkich goci  powita ks. Proboszcz, skadajc serdeczne yczenia oraz odmawiajc w ich intencji modlitw. W piknie udekorowanej sali Remizy Straackiej uczniowie oraz rodzice  przedstawili Jaseka. Nastpnie dla Seniorw zagraa Kapela Rodziny Lisw w skadzie Tata, Wojtek i Madzia. Byo wsplne „sto lat” oraz  rapowane i ludowe przypiewki, w ktrych piew wczaa si caa sala.  

Dzieci wrczyy babciom i dziadkom wasnorcznie wykonane laurki. W przyjciu goci pomagali rodzice, ktrzy przygotowali sodki poczstunek. Dyrektor Zespou podzikowaa rodzicom, nauczycielom i dzieciom za przygotowanie tak miej uroczystoci oraz  zoya imieninowe  yczenia najstarszej uczestniczce spotkania- prababci Agnieszce. By to dzie, w ktrym gocio wiele umiechw, wzrusze i radoci…

Dzikujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczn mio, dobro i ciepo i yczymy Im duo, duo zdrowia oraz dugich lat ycia.   

Zdjcia w galerii                                         

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa