Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

wtorek, 18 listopada 2014 10:44

 

12 listopada w naszej szkole obby sie apel powicony obchodzonemu 11 listopada witu Niepodlegoci. Z tej okazji uczniowie klasy szstej przygotowali krtk informacj o okolicznociach odzyskania niepolegoci przez Polakw po 123 latach niewoli.

W czci artystycznej uczniowie zainscenizowali humorystyczne przestawienie o tym, jakto trudno uczy si historii w szkole. Najbardziej ubawieni byli wychowankowie przeszkola, ale wszyscy uczniowie szkoy i przeszkola odebrali ciekaw lekcj historii. Na zakoczenie akademii odpiewalimy wsplnie pieni patriotyczne.

zdjcia w galerii

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa