Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

Podsumowanie projektu
piątek, 31 października 2014 00:00

 

 W dniu 31 padziernika w ZSP w egiestowie odbya si uroczysto podsumowujca projekt  pn „wiat nie daje rady – segreguj odpady”.  Na uroczyste podsumowanie dziaa w ramach tego projektu przyby prezes PGK Muszyna – pan mgr in. Mariusz Rymarczyk, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie Szkoy i Przedszkola. Zaproszeni gocie wysuchali krtkiego sprawozdania p. dyrektor z dziaa w projekcie, na ktrego realizacj  ZSP w egiestowie otrzyma dotacj z WFOiGW w Krakowie. Nastpnie zaprezentowali si uczniowie,  ktrzy zaprojektowali i wykonali stroje z surowcw wtrnych  i wzili udzia w konkursie „Eko-moda”. Uczniowie klasy I przygotowali inscenizacj powicon roli segregacji mieci w naszym otoczeniu, podczas ktrej pokazali wszystkim uczestnikom uroczystoci jak segregowa odpady oraz  jak je mona wykorzysta  do gier i zabaw. Nastpnie wystpiy uczennice klasy IV prezentujc swoje zdolnoci taneczne. Uwieczeniem  spotkania byo wrczenie nagrd dla dzieci, ktre zostay laureatami konkursu plastycznego „mieci mniej – Ziemi lej, konkursu na projekt ulotki informacyjnej, zwycizcy w tecie wiedzy o segregacji  oraz dla zwycizcw konkursu „Eko-moda”, ktrych wybrao jury- rodzice obecni na uroczystoci. Wszyscy obecni na spotkaniu mogli obejrze pikne prace przestrzenne wykonane przez przedszkolakw, prace plastyczne uczniw naszej szkoy oraz zdjcia z prowadzonych w ramach projektu warsztatw, wycieczek i happeningu pn „Kochasz dzieci- nie pal mieci”. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali ulotk informacyjn „Jak segregowa mieci?”, opracowan przez uczennic klasy V Michalin Maciejewsk, ktrej projekt zwyciy w konkursie. Na zakoczenie gos zabra p. prezes PGK, ktry podzikowa dzieciom i nauczycielom za duy wkad pracy, du rnorodno dziaa oraz za dbao o rodowisko ekologiczne egiestowa.

 

 

 

 

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa