Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

piątek, 24 października 2014 11:16

 

23 padziernika w Zespole Szkolno-Przedszkolnym  w egiestowie odbyo si  spotkanie z funkcjonariuszami  Placwki Stray Granicznej w Tarnowie. Zaproszeni gocie wyjaniali dzieciom na czym polega ich praca oraz jakie s zasady przekraczania granicy  pastwa.  Najwiksze zaciekawienie wzbudzi  u dzieci pokaz wyposaenia wykorzystywanego w codziennej subie, ktre mogli osobicie zaoy i przymierzy. Z pewnoci  spotkanie  na dugo pozostanie w pamici dzieci, a osoba funkcjonariusza nie bdzie ju kojarzya si z postaci, ktrej naley si ba, a raczej z t, do ktrej zawsze mona si zwrci o pomoc.

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa