Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

piątek, 17 października 2014 07:38

 

W  dniu 14 padziernika odbya si w naszej szkole uroczysto pasowania pierwszoklasistw na uczniw. Pierwszaki, pod opiek wychowawczyni – pani Agnieszki Zieliskiej- wystpiy w roli aktorw na scenie naszej szkoy, prezentujc swoje umiejtnoci i zdolnoci. Ci najmodsi  uczniowie, musieli wykona szereg zada i wykaza si zdobyt wiedz, aby pozby si miana  „todziobw”, nadanego im przez z wrk. Na szczcie udao im si to doskonale! Po uroczystych sowach przysigi i pasowaniu na penoprawnych uczniw szkoy, rodzice zaprosili wszystkich na pyszny tort. Dla dzieci nie zabrako niespodzianek. 

Uroczysto lubowania zbiega si z Dniem Edukacji Narodowej. Z tej okazji Pani Dyrektor zoya yczenia wszystkim pracownikom Naszej Szkoy. Poinformowaa rwnie o przyznaniu przez TP stypendiw naukowych dla 2 uczennic: Michaliny Maciejewskiej i Gabrieli Booz z klasy pitej.

Muzyczn niespodziank  z okazji wita wszystkich pracownikw owiaty przygotowa pan Janusz Lis z dziemi - Magd i Wojtkiem. Serdecznie dzikujemy!  

Zdjcia w galerii

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa