Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

wtorek, 16 września 2014 10:44

 

5 wrzenia uczcilimy w naszej szkole 75 rocznic wybuchu II wojny wiatowej. Po zapoznaniu si z podstawowymi informacjami na temat tego strasznego kataklizmu XX wieku odpiewalimy wsplnie kilka pieni onierskich a uczennice klas pitej i szstej odczytay nastrojowe wiersze z czasw wojny. Nastpnie delegacja ze szkoy wyruszya na pobliski cmentarz by zoy kwiaty na grobie onierza pochodzcego z egiestowa, Piotra Wgrzyna, ktry walczy w II wojnie wiatowej biorc udzia w walkach o Monte Cassino w 1944 roku.

Zdjcia w galerii

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa