Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

środa, 04 czerwca 2014 10:22

 

Jedn z wielu atrakcji Dnia Dziecka zorganizowanego w muszyskim Amfiteatrze na Zapopradziu by fina VIII Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecicej „Muszyskie Nutki”. Zaprezentowali si tam godnie uczniowie i przedszkolaki z naszej szkoy. I miejsce w kategorii przedszkola zaj Cyprian acny z piosenk „Osio”. II miejsce wypiewa przedszkolny zesp wokalny „Stokrotki”. „Smoczki” z klasy V piewajc po angielsku „Under the clere” zajy III miejsce. Zwycizcom  gratulujemy i yczymy dalszych wokalnych sukcesw.                                               

Zdjcia w galerii 

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa