Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

II Festyn Rodzinny
środa, 04 czerwca 2014 09:28

 

W sobot 31 maja odby si w naszej szkole II Festyn Rodzinny. Plac przed szko oraz boisko sportowe byy miejscem wsplnej zabawy, sportowej rywalizacji, rodzinnych spotka uczniw, ich rodzicw i dziadkw, nauczycieli  oraz sympatykw szkoy. Dla nich wanie przygotowano szereg atrakcji - pokaz umiejtnoci walk kickboxing - ukony dla pana Krzysztofa Bulandy, za umoliwienie obejrzenia zawodnikw-, zawody biegowe, dmuchan zjedalni, malowanie twarzy, konkursy sprawnociowe dla przedszkolakw i ich rodzicw.

Prawdziwy aplauz i miech do ez wywoao przedstawienie „Czerwony Kapturek”, w ktrym rodzice dali wspaniay pokaz talentu aktorskiego.

Wzmocnieni pysznymi hamburegami ufundowanymi przez Swiss-Pol, wod mineraln Muszynianka od pana Cechiniego, sodkociami przygotowanymi przez mamy oraz lodami od ksidza proboszcza, rodzice, nauczyciele i uczniowie zagrali mecze w siatkwk i pik non.

Impreza nie byaby moliwa bez wsparcia Towarzystwa Przyjaci egiestowa. Im oraz wszystkim, ktrzy pomogli w zorganizowaniu wspaniaej zabawy piknie dzikujemy. Wiemy, e mona zawsze na Was, Drodzy Przyjaciele liczy.

Do zobaczenia w przyszym roku.   Zdjcia w galerii                                              

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa