Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

czwartek, 29 maja 2014 12:36

 

W dniu 27 maja odbya si w naszej szkole uroczysto z okazji Dnia Matki. W programie artystycznym wystpili uczniowie klasy II i III, pod kierunkiem p. A. Zieliskiej oraz dzieci z oddziau zerowego i najmodsze przedszkolaki, z ktrymi wystp przygotoway p. D. Izworska i p. A. Rusnak. Wystpia rwnie uczennica klasy IV – B. Rusnak, ktra zapiewaa dla Kochanych Mam piosenk K. Paschalskiej. Po czci artystycznej byo spotkanie Mam przy kawie i pysznym ciastku.   Dzikujemy Rodzicom za udzia w uroczystoci i pomoc w przygotowaniu poczstunku.                                                 Zdjcia w galerii 

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa