Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

wtorek, 27 maja 2014 13:12

 

Dzie Polskiej Niezapominajkiwitoprzyrody obchodzone corocznie 15 maja, majce na celu promowanie jej walorw, stae przypominanie o ochronie rodowiska i zachowaniu rnorodnoci biologicznejPolski.
wito ma rwnie na celu zachowanie od zapomnienia wanych chwil w yciu, osb, miejsc i sytuacji. Dzieci i nauczyciele naszej szkoy w tym roku rwnie przyczyy si do witowania tego wesoego dnia. Niebieski i ty to najczstsze kolory jakie mona byo spotka na szkolnych korytarzach i w szkolnych salach. Najpikniej przygotoway si dzieci i panie z Przedszkola. Kady mia pikn czapeczk w postaci niezapominajki. Mamy nadziej, e wito Polskiej Niezapominajki na stae zagoci w naszej szkole!!!!

 

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa