Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

wtorek, 27 maja 2014 13:07

 

Dnia 15 kwietnia odby si I etap konkursu pt.: „Kot, ktry patrzy na ksiyc”, organizowany przez Bibliotek Publiczn w Muszynie. W etapie szkolnym bray udzia dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci z klas I-VI. Uczestnicy zaprezentowali wiersze wspczesnych polskich poetw. Warto podkreli, e repertuar by bardzo trudny i by duym wyzwaniem dla recytujcych. Jednak dzieci doskonale sobie poradziy. Wspaniae stroje, dostarczyy ogldajcym dodatkowych wrae.
Zwycizcy:
Klasa I
Mikoaj Izworski
Klasa IV
Michalina Maciejewska i Gabriela Booz
Klasa VI
Magdalena Kumorek i Julia Olipra
Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

 

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa