Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

poniedziałek, 26 maja 2014 18:06

 

Po tygodniowym pobycie na zielonej szkole w Mielnie-Unieciu nad morzem 15 uczniw z naszej szkoy powrcio do domu.

„Zielona szkoa”, czyli przeniesienie zaj dydaktyczno – wychowawczych i opiekuczych poza awk szkoln, w inne, atrakcyjne pod wieloma wzgldami miejsce, to doskonay sposb na ksztatowanie umysu, charakteru i osobowoci dziecka.

Dzieci pracoway wg przygotowanego przez nauczycieli programu, ktrego celem byo poznanie nadmorskiego krajobrazu, tradycji i kultury regionu, wyrabianie umiejtnoci obserwacji rodowiska naturalnego i samodzielnego wnioskowania oraz podniesienie kondycji zdrowotnej i sprawnoci fizycznej.

Nauka, w bezporednim kontakcie z otaczajc dziecko rzeczywistoci sprzyjaa twrczemu myleniu i dziaaniu. Z kolei aktywny wypoczynek na wieym powietrzu, wsplne zabawy i przeywane radoci by najlepszym sposobem na zintegrowanie zespou uczniowskiego.

Dzikujemy wszystkim, dziki ktrym udao si to przedsiwzicie zrealizowa! Zdjcia w galerii 

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa