Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

wtorek, 13 maja 2014 13:13

 

9 maja witowalimy w naszej szkole Dzie Europy. Dzie szczeglny dla nas, Polakw, poniewa jako pastwo czonkowskie witowalimy w tym roku dziesit rocznic wstpienia naszego kraju do Unii Europejskiej. Po odpiewaniu hymnu narodowego nasi koledzy, Hubert i Karol, zaznajomili nas z dziaaniem Unii. Pniej wsplnie odpiewalimy hymn unijny przy akompaniamencie Magdy grajcej na keyboardzie. W czci artystycznej uczniowie klasy czwartej i szstej rozegrali wierszem pisany druynowy konkurs wiedzy o Unii. Dominoway to- niebieskie barwy unijne oraz rnorakie eksponaty, niektre rcznie wykonane przez uczniw. Nie obyo si te bez gimnastycznych akrobacji... Wyszo bardzo ciekawie i do zabawnie. Zdjcia w galerii 

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa