Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

środa, 30 kwietnia 2014 09:16

 

W dniu 24 kwietnia uczniowie klas I-III naszej szkoy byli na wycieczce w Inwadzie. Najpierw zwiedzali Dinopark - pani przewodnik opowiadaa o cechach charakterystycznych poszczeglnych gatunkw dinozaurw, wszyscy ogldali ich olbrzymie sylwetki rozmieszczone po terenie parku. W czasie wolnym wszyscy mogli skorzysta ze zjedalni, suchego basenu czy przejadki ciuchci. Po zakupie pamitek by obiad w miejscowej restauracji. Nastpnie uczestnicy wycieczki zwiedzali Park Miniatur pod opiek pani przewodnik, ktra w ciekawy sposb opowiadaa o kadym obiekcie znajdujcym si w parku. Nastpnie dzieci bawiy si w mapim gaju, korzystay z atrakcji w wesoym miasteczku,biegay w zielonym labiryncie. Na zakoczenie pobytu wszyscy byli na seansie w kinie 5D, co dla wielu byo niesamowitym przeyciem. W wyjedzie uczestniczyo 36 uczniw i 10 rodzicw, ktrym bardzo dzikujemy za pomoc w opiece nad dziemi w czasie wycieczki Zdjcia w galerii 

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa