Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

Wycieczka do Muszyny
czwartek, 10 kwietnia 2014 00:00

 

W dniu 8 kwietnia uczestnicy zaj wietlicowych w naszej szkole byli na wycieczce w Muszynie. Zwiedzili Muzeum Regionalne Pastwa Muszyskiego w Muszynie, gdzie ogldali rne eksponaty: dawne stroje,naczynia, narzdzia. Zapoznali si z histori naszego regionu, poznali wane wydarzenia, ktre miay miejsce w okolicach Muszyny. Kady uczestnik otrzyma plansz z miejscami w Maopolsce, ktre warto zwiedzi.  Po wizycie w muzeum by spacer po Rynku w Muszynie i lody. Nastpnie grupa wysza na Baszt, skd z tarasu widokowego na ruinach zamku ogldaa pikn panoram miasta. Zdjcia w galerii 

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa