Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

Konkurs Zuch 2014
wtorek, 25 marca 2014 15:53

 

W dniu 18 marca 2014 r. 12 uczniw z klas I – III wzio udzia w Oglnopolskim Tecie Zintegrowanym „Zuch” organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. W naszej szkole organizatorem konkursu bya p. A. Zieliska

Do udziau w konkursie zgosili si:

Klasa I: M. Izworski, K. Chmielowska, K. Kuc, ukasz Wrbel

Klasa II: W. Lis, A. Klska, J. Jurek(zastpi nieobecn z powodu choroby B. Chryczyk)

Klasa III: M. Kumorek, H. Padula, Z. Kulig, M. Toczek, P. Booz

Uczniowie ci uczestniczyli w zajciach dodatkowych, prowadzonych przez wychowawcw, ktre miay na celu utrwalenie i pogbienie ich wiedzy oraz wykonywali szereg testw prbnych, zarwno pod kierunkiem nauczycieli, jak i pod kierunkiem rodzicw w domu. Pracowali bardzo wytrwale i aktywnie. Z niecierpliwoci bdziemy czeka na wyniki tego konkursu. Trzymamy kciuki!!! Zdjcia w galerii.

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa