Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

Wystawa "Eksperymentuj"
wtorek, 18 marca 2014 20:47

 

W rod 12 marca 40 uczniw z naszej szkoy odwiedzio wystaw pn "Eksperymentuj". Ekspozycja Centrum Nauki Kopernik w Piwnicznej-Zdroju zorganizowana przez Towarzystwo Rozwoju Piwnicznej w Miejsko-Gminnym Orodku Kultury, cieszya si bardzo duym zainteresowaniem.  Na pitnastu interaktywnych eksponatach mona byo posiowa si z powietrzem przy uyciu pkul magdeburskich, poama gow rozwizujc szyfry, zobaczy jak powstaje byskawica, sprawdzi swoj pami i refleks. Nauka przez zabaw to dobry sposb na to, by nauka lepiej wchodzia do gowy. Zdjcia w galerii.

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa