Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

Puchar Europy w kickboxingu
poniedziałek, 10 lutego 2014 17:02

 

W chorwackim Karlovacu zakoczy si Puchar Europy w kickboxingu, w ktrym wystartowaa mieszkanka egiestowa Wiktoria omnicka, zdobywajc w kat. 42 kg brzowy medal. W tym roku startem docelowym dla egiestowskich wojownikw i wojowniczek jest marcowy start w Mistrzostwach Polski, ktry jest eliminacj do Mistrzostw wiata. Przed nami jeszcze duo pracy ale efekty s "namacalne". Z egiestowa te mona "zawojowa wiat" trzeba tylko chcie. Nie wane skd pochodzisz - wane czy chcesz zmienia rzeczywisto wok siebie. Wic leniuchy zostawiamy komputer, telewizor i zapraszamy na zajcia.

 Krzysztof Bulanda

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa