Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

czwartek, 30 stycznia 2014 12:58

 

23 stycznia w naszej szkole odbya si zabawa karnawaowa. Dzieci bawiy si przy akompaniamencie muzycznym pana Janusza Lisa. W czasie zabawy odbyo si rozstrzygnicie konkursw na najpikniejszy kostium oraz najciekawsz mask karnawaow. Dzieci wykazay si niezwyk wyobrani i inwencj twrcz. Jury zoone z mam obecnych na zabawie miao nieatwe zadanie podczas gosowania. Wrd zabaw najwiksz popularnoci cieszya si "Mam chusteczk haftowan" oraz zabawa w krzesa. Mamy uczniw przygotoway pyszny poczstunek. 

Wszystkim organizatorom dzikujemy za udan zabaw.

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa