Gwna
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

Andrzejki w Przedszkolu
wtorek, 09 grudnia 2014 08:33

 

29 listopada 2014r.  w naszym przedszkolu odbya si zabawa andrzejkowa
Na uroczystoci pojawili si rodzice oraz uczennice kl.V i VI, ktre przy pomocy rekwizytw przepowiaday dzieciom przyszo, m.in. jaki zawd bd wykonywa, gdzie udadz si w podr.  Nie zabrako te tradycyjnego ustawiania bucikw. Czas pomidzy wrbami urozmaicay konkursy i zabawy przy piosenkach z repertuaru dziecicego oraz malowanie twarzy. Andrzejkowe zabawy dostarczyy wszystkim uczestnikom wielu niezwykych przey i emocji.
Niestety wszystko co dobre szybko si koczy, pozostaje nam czeka do nastpnego roku.

zdjcia w galerii

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa